Tytuł: Mamo tato co ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju Waszego maleństwa
Autor: Paweł Zawitkowski

Wydawnictwo: Wydawnictwo Marceli Szpak
Liczba stron: 320
Format: 17 x 24 cm
ISBN: 978-83-931876-0-7
okładka twarda

Encyklopedia wiedzy o niemowlętach i małych dzieciach dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców. W książce znajdziecie również porady neurologa, psychologa, logopedy, fizjoterapeuty i behawiorysty zwierząt.

Drodzy Mamo i Tato, to Wy jesteście najlepszymi "specjalistami" od Waszego dziecka. To Wasz instynkt i intuicja podpowiada Wam, co jest dla niego najlepsze. Misją tej publikacji NIE JEST pouczanie Was i narzucanie "jedynie słusznego" sposobu sprawowania opieki nad dzieckiem. Chcemy wspólnie z Wami dnaleźć czas na refleksję i dyskusję, spróbować zrozumieć fascynujący świat dziecka i mechanizmy, jakie rządzą jego rozwojem. Bo tylko zrozumienie ich może być kluczem do szczęśliwego rodzicielstwa, a co za tym idzie - szczęśliwego dzieciństwa Waszej pociechy.

W książce znajdziecie mnóstwo wiadomości na temat rozwoju dzieci, setki pomysłów na niebanalne aktywności i zabawy, tysiący prostych i skutecznyc podpowiedzi, jak usprawnić codzienną opiekę i pielęgnację, jak zaaranżować czas i otoczenie maluchów, by aktywnie i radośnie, bez stresu i specjalnych nakłądów wykorzystywać potencjał i wspomagać rozwój Waszego maleństwa.

Waszym dzieciom porady te ułatwią zdobywanie nowych umiejętności. Wam pozwolą odnaleźć w sobie nowe pasje i możliwości, a przy okazji pozwolą opanować większość waszych niepokojów i lęków o jakość rozwoju dziecka i o to, czy wszystko, co i jak robicie z Waszym maleństwem, jest dla niego dobre i bezpieczne.
Razem z nami tajemnice świata małego dziecka odkrywają: neurolog - Iwona Terczyńska, psyholog - Justyna Korzeniewska, neurologopeda - Paulina Stobnicka-Stolarska oraz lekarz weterynarii - Dagmara Mieszkis-Święcikowska.

źródło opisu: Wydawnictwo Marceli Szpak
źródło okładki: http://www.marceliszpak.pl/ksiazki.php

 

Back to Top