440x293 na badabada mała

Projekt  Wyprzedź autyzm u Dzieci – Program Wczesnego Wykrywania Autyzmu „Badabada” otrzymał dofinansowanie z programu grantowego PZU „Pomoc to moc”.

.konf2

 Galeria zdjęć.

 alt

Brak wolnych miejsc.

alt

Zapraszamy na Dni Otwarte w Neuromind
we Włocławku już 19 marca!

Diagnoza małych dzieci i badania naukowe.

Bezpłatna konferencja dla położnych, pielęgniarek, lekarzy, dyrektorów żłobków i przedszkoli w Luboniu.

Bezpłatne szkolenie dla lekarzy i pielęgniarek w Elblągu w zakresie badań przesiewowych pod kątem wczesnego wykrywania autyzmu.

19 maja pobiegnij w gdańskim infoShare Beach Running powered by Premedia Solutions i pomóż rozwijać Badabada

Fundacja Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku zaprasza 20 kwietnia na bezpłatne badania przesiewowe.

Grupa wsparcia dla rodziców w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Złotoryi.

Fundacja SYNAPSIS i Centrum Adesse pracują nad polską wersją aplikacji mobilnej weryfikującej poprawność rozwoju zachowań społecznych i komunikacyjnych u dzieci.

Zakończyliśmy realizację małego projektu "Badaj, badaj – wczesna diagnoza dzieci w kierunku ASD" dofinansowanego przez Fundację TESCO Dzieciom.

Kwadrans. Tyle czasu potrzeba wykonanie testu M-CHAT-R. Rodzicu! Poświęć 15 minut swoich wakacji na wykonanie prostego badania przesiewowego w kierunku autyzmu.

Wznowienie kampanii "Dziecko Ci nie powie ...". Wyślij SMS o treści POMOC pod numer 73 565 za 3,69 zł z VAT/SMS. Każdy SMS zwiększa szansę maluchów zagrożonych autyzmem na samodzielne życie w przyszłości.

Rozpoczęliśmy realizację na terenie Polski pierwszych warsztatów dotyczących narzędzia M-CHAT-R.

Zapraszamy serdecznie na warsztaty: "Narzędzie M-CHAT-R/F – praktyczne zastosowanie w monitorowaniu rozwoju dziecka", które odbędą się w Fundacji SYNAPSIS 27.05.2022 w godz. 17:00-19:00. 

Warsztaty dot. prowadzenia badań przesiewowych za pomocą narzędzia M-CHAT-R/F w Tomaszowie Lubelskim z okazji Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu.

Akcja „Biegiem na pomoc” nie przestaje biec, a wraz z nią „Badabada”! Za pieniądze wybiegane podczas 36. PZU Maratonu Warszawskiego w 2014 roku zrealizujemy kolejne 10 procesów diagnostycznych.

Zakończyliśmy realizację projektu współfinansowanego przez partnera akcji "Biegiem na pomoc". 20 000 zł od Fundacji BNP Paribas przybliżyło kolejne 20 dzieci do samodzielności!

Zakończyliśmy pilotażowe badania przesiewowe z użyciem narzędzi SACS-R. Przebadano ponad 2000 dzieci. Pełne wyniki badania już wkrótce.

Zostań partnerem klinicznych działań realizowanych w ramach "Badabada" Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu. Wypełnij kwestionariusz on-line. Zapraszamy do współpracy!

Relacja z konferencji szkoleniowej "Mamo, Tato, czy mam autyzm?" zrealizowanej 4 grudnia 2014 roku pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej.

Zapowiedź, zaplanowanej na 4 grudnia 2014 roku, konferencji szkoleniowej "Mamo, Tato, czy mam autyzm?" dotyczącej narzędzi do badań przesiewowych w kierunku autyzmu.

Relacja z zrealizowanego w dniach 21-22 lipca 2014 roku szkolenia pt. "Monitorowanie rozwoju niemowląt i małych dzieci w Polsce w kierunku Spektrum Zaburzeń Autystycznych ...".

Rezultaty zbiórki publicznej realizowanej w 2013 i 2014 roku w ramach kampanii "Dziecko Ci nie powie ..." na rzecz "Badabada" - Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu.

Dziękujemy, że pomagasz dzieciom zagrożonym autyzmem.

Back to Top