Jednym z głównych zadań Programu jest edukacja profesjonalistów: lekarzy, pielęgniarek, psychologów, pedagogów i innych osób zajmujących się rozwojem małego dziecka, dzięki której zwiększy się w Polsce dostępność do usług wczesnego, tj. przed 3 rokiem życia, wykrywania autyzmu i wspomagania rozwoju dzieci zagrożonych autyzmem.  

W CELU USTALENIA WARUNKÓW, PROSIMY O KONTAKT POD ADRESEM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o realizowanych przez Fundację SYNAPSIS warsztatach dotyczących narzędzia M-CHAT-R, służącego do badań przesiewowych.  

OPIS WARSZTATÓW:
M-CHAT-R/F jest darmowym, dwustopniowym narzędziem przesiewowym stosowanym w celu oceny, czy dane dziecko może być zagrożone zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Przeznaczone jest do regularnych obserwacji dzieci w wieku 16-30 miesięcy. W przypadku wystąpienia ryzyka potrzebne jest przeprowadzenie przez specjalistę procedury weryfikacyjnej, potwierdzającej lub wykluczającej wynik otrzymany w kwestionariuszu.

Warsztat przeznaczony jest dla pedagogów, psychologów i innych specjalistów zajmujących się rozwojem dziecka do 3 roku życia. Jego efektem będzie nabycie umiejętności przeprowadzenia procedury weryfikacyjnej oraz przekazywania rodzicom informacji o niepokojących wynikach badania.

ZAGADNIENIA PORUSZANE NA WARSZTACIE:
- co w rozwoju małego dziecka powinno nas niepokoić?
- narzędzie M-CHAT-R/F jako skuteczna metoda monitorowania u dzieci zaburzeń w kierunku ASD
- narzędzie M-CHAT-R/F – omówienie narzędzia i programu online
- procedura weryfikacyjna M-CHAT-F w praktyce
- jak przekazywać rodzicom wyniki badania?

TERMINY:

06.10.2023, godz. 17.00-19.00, WEBINAR

KOSZT: (uczestnictwo, materiały, zaświadczenia w formie elektronicznej) 189,00 zł

PONIEWAŻ ZWRACAMY OPŁATĘ POMNIEJSZONĄ O 50% KOSZTÓW OPERACYJNYCH, PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZGŁASZANIE SIĘ NA warsztaty.

ZAPISY: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

TRYB I ZASADY ZAPISÓW NA WARSZTATY:

1) Osoba zainteresowana wypełnia formularz zgłoszeniowy.

2) Otrzymuje automatyczną odpowiedź potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia (jeszcze nie uczestnictwa!),

3) W ciągu 3 dni roboczych od przyjęcia zgłoszenia osoba zainteresowana otrzymuje maila z informacją, że została przyjęta na warsztat (wówczas w mailu podane są dane do przelewu) lub z informacją, że znajduje się na liście rezerwowej,

ZAWSZE WYSYŁAMY TAKIEGO MAILA, więc jeśli nie dotarł, prosimy o sprawdzanie SPAMu, a dopiero po tym o kontakt mailowy lub telefoniczny.

4) Po odebraniu maila z potwierdzeniem uczestnictwa i danymi do przelewu, należy dokonać płatności w ciągu 7 dni roboczych, jednak nie później niż na 3 dni robocze przed terminem realizacji warsztatu. Brak wpłaty w tym terminie oznacza rezygnację z uczestnictwa w warsztatach.

5) Po dokonaniu wpłaty uczestnik otrzymuje maila potwierdzającego, że została ona odnotowana na koncie bankowym, a fakturę potwierdzającą ten stan Fundacja przekazuje podczas warsztatu.

6) Wykonawca nie wyraża zgody na wykonanie audio-wizualnej rejestracji szkoleń.

7) Szkolenie odbywać się będzie w wersji webinarowej przy użyciu jednej z nowoczesnych platform. Do wzięcia udziału w szkoleniu potrzebny jest komputer z dostępem do szerokopasmowego Internetu min. 1Mbit (ew. tablet lub telefon) ze słuchawkami lub głośnikami, mikrofonem oraz opcjonalnie kamerą. Przed szkoleniem otrzymają Państwo wszystkie niezbędne informacje techniczne.

Jeśli Uczestnik potrzebuje faktury przed dokonaniem płatności, prosimy o taką informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

 

 

Back to Top