Jednym z głównych zadań Programu jest edukacja profesjonalistów: lekarzy, pielęgniarek, psychologów, pedagogów i innych osób zajmujących się rozwojem małego dziecka, dzięki której zwiększy się w Polsce dostępności do usług wczesnego, tj. przed 3 rokiem życia, wykrywania autyzmu i wspomagania rozwoju dzieci zagrożonych autyzmem.  

W ROKU 2020 W MIASTACH POZA WARSZAWĄ, SZKOLENIE REALIZUJEMY WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE.

W CELU USTALENIA WARUNKÓW, PROSIMY O KONTAKT POD ADRESEM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o realizowanych przez Fundację SYNAPSIS szkoleniach dotyczących diagnozy małych dzieci w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu.

OPIS SZKOLENIA:
Szkolenie jest przeznaczone dla osób mających doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, zajmujących się oceną ich funkcjonowania, mających podstawową wiedzę dotyczącą nabywania umiejętności dziecka w pierwszych 3 latach życia w normie oraz w przypadku rozwoju o nietypowym przebiegu.

Celami szkolenia są:

 • zdobycie wiedzy umożliwiającej wykrywanie zaburzeń w rozwoju społeczno-komunikacyjnym u małych dzieci (0-3)
 • wyposażenie w umiejętności zbierania informacji niezbędnych w procesie diagnozowania w kierunku ASD (wywiad z rodzicami, obserwacja dziecka obejmująca przejawy nieprawidłowości oraz ocenę poziomu rozwoju w poszczególnych sferach)
 • zapoznanie ze standardami postępowania diagnostycznego w przypadku małych dzieci

Terminy:

5-6.09.2020, GODZ. 9-18, Warszawa, Fundacja SYNAPSIS, ul. Ondraszka 3

LICZBA UCZESTNIKÓW: do 24 osób

KOSZT: (uczestnictwo, materiały, zaświadczenie, poczęstunek)  600 zł 

PONIEWAŻ NIE ZWRACAMY ZADATKU, PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZGŁASZANIE SIĘ NA SZKOLENIE.

ZAPISY: należy wypełnić zgłoszenie online dostępne TUTAJ

TRYB I ZASADY ZAPISÓW NA SZKOLENIE:

 1. Osoba zainteresowana wypełnienia formularz zgłoszeniowy.
 2. Otrzymuje automatyczną odpowiedź potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia (jeszcze nie uczestnictwa!).
 3. W ciągu 3 dni roboczych od przyjęcia zgłoszenia osoba zainteresowana otrzymuje maila z informacją, że została przyjęta na szkolenie (wówczas w mailu podane są dane do przelewu) lub z informacją, że znajduje się na liście rezerwowej, ZAWSZE WYSYŁAMY TAKIEGO MAILA, więc jeśli nie dotarł, prosimy o sprawdzanie SPAMu, a dopiero po tym o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 4. Po odebraniu maila z potwierdzeniem uczestnictwa i danymi do przelewu, należy w ciągu 7 dni roboczych, jednak nie później niż na 5 dni roboczych przed terminem realizacji szkolenia, wpłacić zadatek - 20% kosztu szkolenia. Brak wpłaty w tym terminie oznacza rezygnację z uczestnictwa. Zadatek jest bezzwrotny!
 5. Po dokonaniu wpłaty Uczestnik otrzymuje maila potwierdzającego, że została ona odnotowana na koncie bankowym.
 6. Pozostałej części opłaty Uczestnik dokonuje w terminie wskazanym w mailu potwierdzającym uczestnictwo w szkoleniu.
 7. Faktura przekazywana jest w dniu szkolenia. Jeśli Uczestnik potrzebuje jej przed dokonaniem płatności, prosimy o taką informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 8. Wycofanie zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu jest możliwe TYLKO w formie mailowej: 
  - do 14 dni przed realizacją szkolenia – organizator zwraca 80% wniesionej opłaty
  - do 7 dni przed realizacją szkolenia – organizator zwraca 50% wniesionej opłaty
  - do 6 dni przed szkoleniem i krócej – organizator nie zwraca wniesionej opłaty. 
 9. W przypadku odwołania szkolenia z winy organizatora, uczestnikom zostanie zwrócona pełna wpłacona kwota lub – jeśli będzie taka możliwość – zaproponowany inny termin szkolenia.
 10. Wykonawca nie wyraża zgody na wykonanie audio-wizualnej rejestracji szkoleń.

 

Back to Top